Nejnovější recenze ze sekce Elektrocentrály

Honda EU 10i

Ověřený zákazník Stasan Ověřený zákazník

Přidáno: 5. března 2022

Zakoupeno v Stasan

Tichá, spolehlivá, úsporná. Cena odpovádá kvalitě.

Tuson ELC 3000 AVR

Tuson ELC 3000 AVR

Ověřený zákazník KUTIL.cz horax

Přidáno: 1. března 2022

Zakoupeno v KUTIL.cz

• Splňuje všechny parametry které jsem požadoval
  • Je přece jenom dosti těžký, pro přenášení jednou osobou už dost obtížné, hodila by se manipulační kolečka ale ta mají až výkonnější a těžší produkty. Asi si něco přibastlím.

Po naplnění PHM a oleje nastartoval na první pokus. Manipulace vzhledem k váze obtížnější, ale s tím jsem počítal.
Doporučuji.

Könner & Söhnen KS 2000iG S

Ověřený zákazník Hahn Profi Ověřený zákazník

Přidáno: 20. února 2022

Zakoupeno v Hahn Profi

Těžko hodnotit zaplacené zboží, které jsem dosud neobdržel.

Ověřený zákazník RATO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. února 2022

• dobře startuje
  • tichá

Ověřený zákazník Svářečky-obchod.cz Petr

Přidáno: 17. února 2022

Zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• Ve srovnání s jinými centrálami, co jsem měl možnost vyzkoušet, relativně tichá. Z obchodu seřízená a sestavená, naskočí na první pokus o nastartování. Bez potíží zvládla i startovací proudy čerpadla na vodu, u kterých konkurenční 3 KW invertorová centrála vypínala.
  • Z mechanického provedení, koleček a sklápěcí rukojeti jsem nadšený, řešení umožňuje snadnou manipulaci a zároveň možnost přepravy v kufru auta.
  • Heron je rozšířená značka, servis v ČR (Valašsko), prý používají i hasiči, dají se sehnat náhradní díly atd.
  • Špatně řešené nalévání oleje.

Jsem pro své účely spokojený. Pozor na systém AVR - NEznamená čistou sinusovku, můžete mít problémy u citlivých spotřebičů a některých oběhových čerpadel! Doporučuji přečíst před nákupem návod! Ověřoval jsem i u výrobce Heron a různých dodavatelů na Internetu - nemají informace, že by běžná elektronicky řízená čerpadla Grundfos měla mít s AVR od Heronu problém. U výpočetní techniky se doporučuje předřadit přepěťovou ochranu (je to i v návodu). Budu řešit předřazeným záložním zdrojem s baterií jak pro počítač, tak pro dřevokotel Atmos a řídící jednotku kotelny v domě.

Viking X-1000 + X80

• nic podstatného

Ověřený zákazník Euroshopy.eu Frank

Přidáno: 15. února 2022

Zakoupeno v Euroshopy.eu

• Centrála nastartovala ihned.
  • Jednoduchá obsluha a zprovoznění.
  • Otvor pro plnění oleje nevhodně umístěn.

Centrálu jsem koupil jako záložní zdroj pro případ výpadku sítě. Již má natočeno prvních 5 hodin, což je první interval výměny oleje. Centrála je relativně hlučnější, ale se vzdáleností se hluk rychle tlumí. Již jsem ji připojil na celý dům, spolehlivě šlapala, vibrace nízké, opěrky je s rezervou absorbovaly. Centrála zůstávala spolehlivě na místě. Obsluha je jednoduchá a snadná. Díky kolečkům a sklopnému madlu jsou uskladnění, transport autem i manipulace s ní velmi snadné.
Neprakticky je vyřešeno plnění oleje. Jediné vhodné řešení je asi velká stříkačka s hadičkou.
Celkově je to za ty peníze skvělá volba.

Ověřený zákazník RATO.cz Jirka

Přidáno: 12. února 2022

• Tichá centrála

zatím jsem jí zkoušel s horkovzdušnou pistolí 1800 Wattů,tu utáhla.

MAR-POL M82483

MAR-POL M82483

Ověřený zákazník HobyNaradi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. února 2022

Zakoupeno v HobyNaradi.cz

Zetím žádné zkušenosti nemám. Pouze jsem ho nastartoval a funguje jak má.

Kraft&Dele KD140

• Lepší než Asist, ten nešel ani nastartovat

Výrobce PL
Návod pouze PL
Kvalita PL

Vráceno, napětí kolísá 100V - 300V, motor se neumí regulovat, takže otáčky kolísají tak dlouho až se motor zastaví i bez zátěže.

Hecht GG 2500

Zipper ZI-STE7500DSH

Ověřený zákazník Holzmann-Zipper.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. února 2022

Zakoupeno v Holzmann-Zipper.cz

• Tiché, jednoduché, funkční...

Ověřený zákazník RATO.cz Miroslav Svoboda

Přidáno: 30. ledna 2022

(naposledy upraveno 6. ledna 2023)

Zakoupeno v RATO.cz

• Generator startuje na druhe zatazeni snury i pri teplote nula stupnu celsia.
  • Kvalitni prubeh vystupniho napeti, s generatorem funguji i motory, ktere s beznou UPS nefunguji.
  • Generator umi automatickou regulaci otacek podle zatizeni, ktera snizuje hluk, emise a spotrebu benzinu pri nizsi zatezi.
  • Automaticka regulace otacek podle zatizeni jde vypnout. To je dulezite pro start nekterych spotrebicu, protoze se zapnutou regulaci se pri startu nekterych spotrebicu vyznamne snizi vystupni napeti, nez automatika zareaguje a prida otacky. Ne vsechny spotrebice se s tim vyporadaji, proto je moznost vypnuti automatiky dulezita.
  • Nekvalitni navody jak cesky tak anglicky.
  • Neprofesionalne odmontovany tlumic vyfuku a lapac jisker - zavity vyfuku poskozene a priruba ohnuta. Navic se mne prodejce predem nezeptal, zda chci tlumic vyfuku a lapac jisker demontovat. Toto neni vada vyrobku, ale konkretniho prodejce. Prodejce tuto chybu nastesti umi napravit, nabidl vymenu za jiny kus.
  • Pri prvni vymene oleje jsem zjistil, ze srouby u bocnich a celnich krytu jsou prohozene. To vadi, protoze jsou ruzne delky. Bocni kryty kvuli dlouhym sroubum odstavaly. Po namontovani sroubu spravne delky je to jiz v poradku. K zamene patrne doslo pri neodborne demontazi tlumice vyfuku a lapace jisker.

Dobry produkt, pokud by do nej prodejce neodborne nezasahoval.
Docela spatny navod.

Ověřený zákazník RATO.cz qasar

Přidáno: 18. ledna 2022

Zakoupeno v RATO.cz

Centrála měla při dodání doplněný olej a benzín, chytila napoprvé. Ovládání jednoduché. Potrápil jsem ji 2 Kw přímotopem , všechno OK.Vrtačka ,vodárka ,a drobnější věci bez problémů. Mobil taky nabíjí. Pořízena jako náhradní zdroj v případě výpadků,určitě dům v základu zvládne ,plyn.kotel +lednička+vodárka+mražák+nějaká ta televize...

Hecht GG 3300

Hecht GG 3300

Ověřený zákazník Jarabák.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2022

Zakoupeno v Jarabák.cz

Centrálu je potřeba asi jako každý motor zaběhnout, pak se sníží její hlučnost a chvění.
V letošním roce je už i tento typ v nabídce v pojízdném provedení to je dobrá inovace, přece je jenom dost těžká.

Scheppach 5906208901 SG 2000

Scheppach 5906208901 SG 2000

Ověřený zákazník ELVIN PRODEJ s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2022

Zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• funguje na první pokus, byl zakoupen na pokrytí občasných výpadků elektřiny, hlavně z důvodu udržet v provozu plynové topení, zejména ohřev vody. Plynový kotel bez elektřiny je nefunkční, ale stačí i malý příkon.
  • pohotovostní , rychlý náběh

zatím o ničem nevím

Güde ISG 3200-2 40721

Güde ISG 3200-2 40721

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. ledna 2022

• Koupil jsem Güde ISG 3200 pro pokrytí spotřeby domácnosti při výpadcích veřejné sítě, které přinese gryndýl. První dojem z dílenského zpracování a provozu je bezvadný.Vážně pěkná věc!
  • Požadavkem na provoz byl souběžný provoz elektronických spotřebičů (kondenzační kotel na zemní plyn) a točivých strojů (domácí vodárna, vysavač) s dlouhotrvajícími rozběhovými proudy. S úžasem jsem sledoval, jak se centrála se změnou zatížení vypořádá. Zvýší otáčky a zvlášť těžký rozběh elektrické sekačky s asynchronním motorem ustojí s krátkodobým zachvěním při temperamentním nárůstu otáček a ustálením na nových otáčkách. Kmitočet je stabilní, dojde jen k přechodnému poklesu napětí z obvyklých 233V na 218V a ještě před dokončením rozběhu sekačky je napětí zpět na 230V a pokračuje neúnavný, svalnatý veletok výkonu.
  • Další pozitivum vidím ve velmi snadném spouštění spalovacího motoru. Nastartuje to osmiletý školák disponující točivým momentem pro pohon ořezávátka. Ne Gréta, ta do školy nechodí, Následuje krátký chod v kolísajících otáčkách, který po přepnutí ze sytiče do polohy "běh" přejde do pravidelného, tichého chodu.
  • Displej zobrazuje napětí, kmitočet, počet hodin provozu od startu a celkový počet odpracovaných hodin od nového stroje. LED diodové stupnice vedle displeje signalizují zatížení po 25% a množství paliva. Docházející benzín hlásí centrála blikající žlutou LED.
  • V balení je motorový olej, klíč na svíčky a dvě vidlice na 230V
  • Návod překládal diletant.
  • Modrá je jak vlajka EU.

Jestli nevíte kterou, berte ji. Já obětuji několik modliteb díkůvzdání všem chrabrým konstruktérům, kteří neúnavně pracovali, aby vyrobili každičký atom tohoto hodnotné zařízení.

Honda EU 22i

Honda EU 22i

Ověřený zákazník ELVA PROFI s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 1. ledna 2022

Zakoupeno v ELVA PROFI s.r.o.

• Funguje dle představ-dobře.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25