Heron 8896109 EG 11 IMR

• skvela
    • mala
    • uvidime
  • , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

Elektrocentrálu jsem kupoval jako náhradní zdroj elektřiny pro automatický kotel na tuhá paliva. Pro tuto značku jsem se rozhodl po zkušenostech s výrobkem Heron EGM 25 AVR kterou používáme v naší organizaci ČRS. Tato
    EG 11 IMR nastartovala při prvním zatažení za šňůru. Odběr energie jsem vyzkoušel na vrtačce 650W, vrták 8 mm do plného kovového materálu - na centrále se nic neprojevilo.
    Rozbrušovačka 750W řezací kotouč 125 mm - centrála si už musela přidat na otáčkách. Vzhledem k jakému účelu jsem tuto elektrocentrálu zakoupil, budu velice rád ,když ji využiji co nejméně :)

Hlučnost
Spotřeba
0.6 l/hod
Počet fází
jednofázové

Tento typ je svým výkonem, stabilizací napětí a příznivé ceně určený především jako zdroj elektrické energie pro rekreační účely (na chatách, zahradách apod.). Stroj je osazený asynchronním bezuhlíkovým (bezúdržbovým) alternátorem se zvýšeným průměrem jádra, tato konstrukce umožňuje srovnávat výkyvy napětí na stejnou úroveň, jako to je u synchronních alternátorů s použitim AVR. Proto je možné použít jej na napájení spotřebičů s elektronikou

• Svíčka bude špatně pristupna
    • Olej nutno plnit zahnutým trychtyrem

Tyto drobnosti nejsou tak závažné, aby to bránilo funkci

• skvela
    • mala
    • uvidime
  • , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• , zakoupeno v Pevatools.cz

Jsem spokojená s výrobkem, který jsem si objednala, protože splňuje to, co jsem očekávala. Přeji pěkný den!

• Jedině cena
    • Je to šmejd co vydrží pár motohodin, moje centrála odešla po max. 100 hodinách, odešel startovací mechanizmus, ten sem si opravil a hlavně se pokazil regulátor napětí, tím, že ho mají zalitý v epoxidu, nejde jej servisovat a za 14 dní jsem nedostal od dovozce odpověď na můj požadavek koupit nový.

Nekupujte, protože to co ušetříte, 3x proděláte a ztratíte nervy s výrobkem tak i s firmou co to zde dováží a jejich neschopnými servisy.

• , zakoupeno v NAKO

Centrálu jsem již vyzkoušela a jsem velmi spokojena.